Red Sea Taj Mahal

Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Al Nabila Grand Bay Makadi - Egypt - Hurghada - Makadi

Al Nabila Grand Bay Makadi

Egypt » Hurghada » Makadi

Makadi , Hotel starstarstarstarstar

LM


Al Nabila Grand Bay Makadi

Počet termínov:

73 termínov / 6 Last minute / 0 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:

Dnes Počasí v Hurghada - transparent 33°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Red Sea Taj Mahal
Hotel
Hotel Red Sea Taj Mahal
Prehľad
Poloha: 

Tento komfortný hotel sa nachádza asi 32 km južne od Hurghady, priamo v prírodnej rezervácii Sharm El Arab. Nachádza sa nad hotelom Bay s nádherným panoramatickým výhľadom na krásnu, asi 1,8 km dlhú piesočnatú pláž. Vedľa pláže sú dobré podmienky na šnorchlovanie. Popis: 

Priestranný, klimatizovaný rezort má 501 izieb situovaných v 4-podlažných a 2-podlažných budovách a tiež niekoľko bungalovov. Ponúka elegantne zariadenú vstupnú halu s recepciou, pripojenie k internetu (káblové aj bezdrôtové), obývací priestor a lobby bar, hlavná reštaurácia je nefajčiarskou častou hotela, 3 a la carte reštaurácie, bary, obchody, kúpele a nočný klub. Vo vonkajšom areáli sú 3 bazény s barom pri bazéne a slnečnou terasou. Lehátka, slnečníky a plážové osušky sú pri bazéne a na pláži v cene. 
Izby
Kvalitné a štýlovo zariadené bungalovy s vaňou a sprchovacím kútom, WC, sušičom vlasov, telefónom s priamou voľbou, satelitná TV, minibar (obsah za poplatok), klimatizáciou a terasou s výhľadom na more. 
Šport
Tenis, stolný tenis, aerobik, šípky, plážový volejbal, posilňovňa, futbal, hádzaná, basketbal, denný zábavný program, večerné zábavné programy a show. Príplatok: kúpele, osvetlenie pre všetky športy za poplatok, biliard, mini golf, potápanie, vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov. 
Pre deti
Hodinová starostlivosť v detskom klube (5-12 rokov), detský bazén a detské ihrisko.  
Stravovanie
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s tematickými večerami, neskoré raňajky, počas dňa ľahké občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a zákusok, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 hodín do 24 hodín. Ultra all inclusive: Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10,00 do 06,00 hodín. Okrem toho, raz týždenne zásobený minibar s nealkoholickými nápojmi, 2 krát za pobyt večera v à la carte reštaurácii.  

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...