Aloe

Aloe, Grécko, Grécko ostrovy, Thassos, 14.6.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 61073419

Aloe

Grécko » Grécko ostrovy » Thassos

, Hotel starstarstar

LM


Aloe

Termín:

14.6.2018 - 21.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

627 €
413 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Aloe
Popis lokality
Na východnom pobreží ostrova Thassos, asi 10 km od hlavného mesta Limenas, sa v pokojnej zátoke na úpätí hory Ipsarion nachádzajú najobľúbenejšie letoviská Skala Potamia a Skala Panagia. Pobrežie medzi mini lemuje krásna piesočnatá pláž Chrissi Ammoudia (Zlatá pláž), ktorá bola ocenená „modrou vlajkou“ Európskej únie za čistotu a kvalitu. Tiahne sa okolo zátoky v dĺžke niekoľkých kilometrov. Jej povrch tvorí jemný piesok bielej až zlatistej farby, miestami sa premieňajúci na malé okruhliaky, s pozvoľným prístupom do mora. Ideálna pre deti i neplavcov. Milovníkov šnorchlovania poteší krása podmorského sveta a rozmanitých morských živocíchov. Nechýbajú ani možnosti vodného lyžovania a vodné bicykle. Zelené údolie plné hájov láka k romantickým vychádzkam. Čarovnými výhľadmi na pobrežie Egejského mora sa môžete kochať pri výstupe na najvyšší vrch ostrova - horu Ipsarion. Pokojné letovisko Skala Panagia sa nachádza na severe zátoky. Do južnej rušnejšej Skala Potamie sa dostanete príjemnou pešou prechádzkou. Tu si môžete užiť typickú dovolenkovú atmosféru na živej pobrežnej promenáde. K letovisku Skala Potamia patrí horská dedinka Potamia, známa rodinnými tavernami, ktoré lákajú bohatou ponukou tradičných grécky jedál z jahňaciny a lahodných vín miestnej produkcie.
Ubytovanie
Menší rodinný hotel je situovaný na atraktívnom mieste plnom zelene v letovisku Skala Potamia, asi 140 m od pláže Golden Beach. Vzdialenosti pláž 140 m centrum 120 m nákupné možnosti 100 m letisko 25 km Ubytovanie dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek TV/SAT, rádio trezor, minichladnička  klimatizácia (za poplatok)  vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) recepcia, WiFi (zdarma) reštaurácia lobby bar, bar pri bazéne vonkajší bazén s časťou pre deti ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma)
Stravovanie
polpenzia, raňajky formou bufetových stolov, večere servírované - výber z 3 hlavných jedál, prílohy, šaláty a dezert formou bufetových stolov
Pláž
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora slnečníky a ležadlá na pláži (za poplatok)
Šport a zábava
ihrisko a záhrada vodné športy na pláži (za poplatok) škola potápania (za poplatok)  požičovňa motoriek a malých automobilov (v stredisku)
Doprava
letecky Bratislava trvanie letu 1 hod. 40 min transfer cca 1 hod. 30 min (vrátane trajektu) možnosť kombinovanej dopravy (04.06.)**
Naša mienka
O celý chod hotela sa starajú priamo majitelia. Pohodu si môžete vytvoriť pri bazéne, odkiaľ je nádherný výhľad na okolie, predovšetkým na stále zelené hory. Nádherná príroda, zaujímavé výlety, sympatické letovisko a k tomu pohodlné a cenovo dostupné ubytovanie.
Cena zahŕňa
7 x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, trajekt vrátane transferu): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (15 €) pobytová taxa, ak bude požadovaná (platba na mieste) Dieťa úplne zdarma neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK