Hurghada Coral Beach

Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Coral Beach Resort - Egypt - Hurghada

Coral Beach Resort

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstar

LM
FM


Coral Beach Resort

Počet termínov:

594 termínov / 63 Last minute / 531 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha, Brno, Ostrava, Bratislava

Počasie:

Dnes Počasí v Hurghada - transparent 30°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Hurghada Coral Beach
Poloha
Priamo pri dlhej piesočnej pláži cca 19 km južne od centra Hurghady (hotelový shuttle bus za poplatok) a asi 17 km od letiska.
Vybavenie

Rozľahlý komplex prízemných bungalovov v krásnej záhrade. Vstupná hala s recepciou, bezpečnostné schránky zdarma, zmenáreň, lobby bar, hlavná reštaurácia s terasou, `a la carte reštaurácie (rybia a talianska), orientálna kaviareň, niekoľko obchodíkov, čistiareň, lekár. Vonku 2 bazény pre dospelých, detský bazén, bar pri bazéne, terasa na slnenie s lehátkami, matracmi, slnečníkmi a osuškami zdarma.

Ubytovanie

DR: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia, telefón, TV / sat., Trezor zdarma, minichladničku (naplnenie za poplatok, 1 fľaša vody zdarma dopĺňaná denne) a terasa.

DRSV: pozri DR, výhľad na more.

DRBF: pozri DR, najbližšie k moru.

FR2: pozri DR, spálňa a oddelená obývacia izba s 2 sofa.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Diskotéka za poplatok, animačný program pre deti i dospelých.

Pláž

Krásna dlhá piesočná pláž s pozvoľným vstupom priamo pri hoteli (vhodná pre deti), slnečníky, ležadlá, matrace a osušky zdarma, bar a sprchy na pláži, pri hotel koral vhodný na šnorchlovanie.

Šport
Zadarmo: tenis (osvetlenie a vybavenie za poplatok), stolný tenis, biliard, plážový volejbal, šípky, fitness. Za poplatok: vodné športy, potápačské centrum, masáže, jazda na koni a na ťave.
Deti

Detský bazén, detské ihrisko, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby po celých 24 hodín; miestne vína sú podávané v rámci all inclusive iba počas obedov a večerí 1x za pobyt možnosť večere v `a la carte reštaurácii (určené menu, rezervácia nutná) Ľahké občerstvenie počas dňa, káva, čaj, zákusky a popoludňajší zmrzlina pre deti Po predchádzajúcej rezervácii 30 minút tenisu a 30 minút biliardu za pobyt 1x za pobyt doprava do centra Hurghady
Platobné karty

AMEX, VISA, MC, Diners Club.

Internet
Za poplatok: internetový kútik, WiFi v lobby
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRSV / DRBF): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Rodinný pokoj (FR): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa Dieťa do 14 rokov

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...