Eleni

Eleni, Grécko, Grécko ostrovy, Thassos, Skala Panagia, 14.6.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 61396600

Eleni

Grécko » Grécko ostrovy » Thassos » Skala Panagia

, Štúdia starstarstar

Načítavam ...


Eleni

Termín:

14.6.2018 - 21.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

581 €
370 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Štúdiá Eleni
Popis lokality
Na úpätí východných svahov ostrova leží letovisko Skala Panagia, ktorého pobrežie v tvare podkovy lemuje jemný zlatistý piesok. Nádhernú prírodnú scenériu dotvárajú vždy zelené hory s typickými gréckymi osadami. Dostatok voľnosti na pláži, reštaurácie, taverny, obchodíky so suvenírmi, discoklub sľubujú naozaj nezabudnuteľnú dovolenku.
Ubytovanie
Dom Eleni sa nachádza v areáli uprostred zelenej záhrady so storočnými olivovníkmi. Vzdialenosti pláž 450 m centrum 500 m nákupné možnosti 500 m letisko 20 km Ubytovanie štúdiá pre 2 osoby TV, klimatizácia (za poplatok) kuchynský kút, chladnička vlastné sociálne zariadenie balkón alebo terasa Vybavenie ubytovacieho zariadenia národná kategorizácia (***) bazén s ležadlami a slnečníkmi WiFi (zdarma) trezor na recepcii (za poplatok)
Stravovanie
individuálna príprava stravy
Pláž
piesočnatá s jemným pieskom, pozvoľný vstup do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok) bar a reštaurácia sprchy
Šport a zábava
parasailing vodné bicykle, vodné skútre a lyže jazda na nafukovacom banáne ťahanom motorovým člnom požičovňa windsurfov, motorových člnov, kanoe jazda na koni, potápanie basketbalové ihrisko, ihriská na plážový volejbal požičovne motoriek a malých automobilov
Doprava
letecky z Bratislavy do Kavaly trvanie letu 1 hod. 40 min transfer cca 1 hod. 20 min (vrátane trajektu)
Naša mienka
Štúdiá sú súčasťou komplexu s hotelom Dimitris. Bazén, výhľad na krásne a zelené hory a pohoda, to je prísľub pobytu v dome Eleni.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer vrátane trajektu): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (12 €)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK