Magic Beach

Magic Beach, Egypt, Hurghada, 23.2.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 59238469

Magic Beach

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstar

LM


Magic Beach

Termín:

23.2.2018 - 2.3.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


384 € Konečná cena


Poloha

Vo výhodnej polohe približne 2 km od starého centra Hurghady (Dahar), cca 13 km severne od letiska. Nákupné možnosti v blízkosti hotela.

Vybavenie

Hlavná budova v tvare "U" okolo bazéna (122 izieb, 5 poschodí, výťahy), vstupná hala s recepciou, bar, reštaurácia, reštaurácia `a la carte, obchodíky. Bazén s detským bazénom (s možnosťou vyhrievania), bar pri bazéne.

Ubytovanie

DR / JS: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia, TV / sat., Telefón, trezor zdarma, minibar za poplatok a balkón alebo terasa.

Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu. Možnosť dokúpenia all inclusive.

Zábava

Občasné animačné programy.

Pláž

Piesočná pláž s dlhým plytkým vstupom do mora. Koral na šnorchlovanie. Lehátka, slnečníky a osušky zdarma. Bar a sprcha pri pláži.

Šport
Zadarmo: stolný tenis, šípky, boccia, animačné hry, volejbal. Za poplatok: biliard, vodné športy, centrum zdravia, potápačské a kite centrum.
Deti

Detské ihrisko, bazénik.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Dopoludňajšie a popoludňajšie snack, káva a čaj Miestne rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00-23.00 hod.) Miestne rozlievané vína iba počas obeda a večere
Platobné karty

VISA.

Internet
Zadarmo: WiFi v lobby a okolo bazénu. Za poplatok: internetový kútik.
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Junior suite (JS): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 23. 2. 18:45
Návrat: 2. 3. 17:45
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK