Palm Beach

Palm Beach, Egypt, Hurghada, 23.2.2018, All inclusive
Číslo termínu: 59149737

Palm Beach

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstar

LM


Palm Beach

Termín:

23.2.2018 - 2.3.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


384 € Konečná cena


Názov zájazdu:: Palm Beach Resort
Poloha

Priamo pri piesočnatej pláži cca 15 km severne od letiska, staré centrum Hurghady (Dahar) vzdialené približne 7 km a nové centrum (Sakkala) cca 12 km.

Vybavenie

Hlavná budova a niekoľko viacpodlažných blokov zasadených do krásnej záhrady a okolo bazénov. Vstupná hala s recepciou (možnosť výmeny peňazí), niekoľko barov, reštaurácia, arkáda s obchodíkmi a kaderníctvo. Vonku 2 bazény (v zime s možnosťou vyhrievania) a detský bazén, bar pri bazéne, slnečníky, ležadlá, matrace a osušky pri bazéne aj na pláži zadarmo.

Ubytovanie

DR / DRP: kúpeľňa / WC, sušič vlasov, klimatizácia, trezor zdarma, TV / sat., Minichladničku, telefón, balkón alebo terasa.

DRSV: pozri DR, výhľad na more.

FR2: pozri DR, 1 miestnosť navyše.

Stravovanie

pozri program all inclusive.

Zábava

Diskotéka, denné aj večerné animačné a zábavné programy.

Pláž

Hotel priamo pri piesočnatej pláže, pozvoľný vstup do vody (vhodný aj pre deti), bar a sprcha pri pláži.

Šport
Zadarmo: stolný tenis, fitness (počas dňa), plážový volejbal, tenisový kurt (osvetlenie za poplatok), minifutbal, šípky. Za poplatok: potápanie, vodné športy (vodné bicykle, kanoe, vodné lyže), biliard, hotelové spa centrum so saunou, parou a masážami.
Deti

Detský klub, ihrisko, bazén, vodné šmykľavky.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Skoré raňajky, polnočný snack Popoludňajšia káva, čaj, zákusok a ľahké občerstvenie počas dňa Miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00-01.00 hod.)
Platobné karty

VISA, MC, AMEX.

Handicap

5 izieb prispôsobených pre handicapovaných klientov.

Internet

Za poplatok: WiFi a internetový kútik v lobby.

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP / DRSV): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti Rodinná izba (FR): 3 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 3 deti Dieťa do 15 rokov
Informácie o lete
Odlet: 23. 2. 18:45
Návrat: 2. 3. 17:45
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK