Pickalbatros Sea World

Pickalbatros Sea World, Egypt, Hurghada, 9.2.2018, All inclusive
Číslo termínu: 58387675

Pickalbatros Sea World

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstar

LM


Pickalbatros Sea World

Termín:

9.2.2018 - 16.2.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


385 € Konečná cena


Hotel
Hotel Pickalbatros Sea World
Prehľad
Nachádza sa v druhom rade piesočnatej pláže sesterského hotela Beach Albatros Resort, vzdialený asi 700 m (kyvadlová doprava v cene). Hurghada je asi 15 km vzdialená (pravidelná autobusová doprava za príplatok) a letisko cca 7 km. Celý komplex Pickalbatros sa skladá z hotelov "Hotel Aqua Blu Resort", "Aqua Vista Resort" a "Beach Albatros Garden". K ostatnému vybaveniu rezortu patrí lobby s recepciou, internetová kaviareň (za poplatok), reštaurácie, bary, divadlá a diskotéky (za príplatok). Vo vonkajšom areáli sú bazény s barom. K dispozícii sú stoličky, slnečníky a osušky pri bazéne a na pláži v sesterskom hoteli "Beach Albatros Resort". Možnosť využitia baru na pláži sesterského hotela "Beach Albatros Resort". Všetky ostatné jedlá sú poskytované v "Aqua Blu Resort" a "Beach Albatros Garden". 
Izby
 Jednoducho zariadené dvojlôžkové izby majú sprchu, WC, sušič vlasov, telefón, trezor, satelitná TV, mini chladnička, stropný ventilátor, klimatizáciu a balkón alebo terasu. Počet ekonomických izieb je obmedzený. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu.
Šport
 Plážový volejbal, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, gymnastika, aerobic, šípky, bocce, fitnes v sesterskom hoteli "Aqua Vista". Za poplatok: sauna, parný kúpeľ, masáže, tenis, biliard a minigolf v hoteli. Škola potápania a rôzne vodné športy na pláži u miestnych poskytovateľov. Pre deti
 V "Beach Garden" Albators je mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko, bazén s vodnými kĺzačkami.
Stravovanie
 Raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, obed/občerstvenie v bare pri bazéne alebo na pláži, popoludňajšia káva, čaj a pečivo, miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje od 10:00 - 24.00 hod.   

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK