SeaGull Resort

SeaGull Resort, Egypt, Hurghada, 9.2.2018, All inclusive
Číslo termínu: 58387109

SeaGull Resort

Egypt » Hurghada

Sakkala, Hotel starstarstarstar

LM


SeaGull Resort

Termín:

9.2.2018 - 16.2.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


341 € Konečná cena


Názov zájazdu:: Sea Gull Resort & Beach
Hotel
Hotel Sea Gull Resort & Beach
Prehľad
 Tento obľúbený hotel sa nachádza priamo na vlastnej piesočnatej pláži v centre Hurghady. Nákupné centrum s mnohými obchodmi a internetová kaviareň sa nachádza hneď vedľa hotela. Transfer z letiska Hurghada trvá asi 10 minút. Hotel je atraktívny so 710 vkusne zariadenými izbami. V hlavnej budove je impozantná vstupná hala s recepciou, lobby barom, reštauráciou, čínskou reštauráciou à la carte, nočným klubom, reštauráciou na pláži. Vonku je k dispozícii bazén s vodopádom, slnečníky a ležadlá, snack bar pri bazéne, plážový bar a malý amfiteáter. Izby
 Pekne zariadené a dobre vybavené izby s vaňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, telefónom, TV so satelitným príjmom, klimatizáciou a balkónom alebo terasou. 
Šport
 Plážový volejbal, basketbal, futbal a využitie telocvične; denný a večerný zábavný program. Za poplatok: parný kúpeľ, sauna, jacuzzi, tenis, biliard a masáže v hoteli, rovnako ako vodné športy a potápanie (od miestnych poskytovateľov na pláži). Pre deti
 Samostatný detský bazén, detský klub, Aqua Park.  
Stravovanie
 All-inclusive: 

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie po celý deň, popoludňajšia káva, čaj a pečivo, zmrzlina pre deti, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín (za príplatok: čerstvé džúsy a nápoje na diskotéke). 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK