Three Corners Happy Life

Three Corners Happy Life, Egypt, Marsa Alam, 5.10.2017, All inclusive
Číslo termínu: 58343287

Three Corners Happy Life

Egypt » Marsa Alam

, Hotel starstarstarstar

LM


Three Corners Happy Life

Termín:

5.10.2017 - 12.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


379 € Konečná cena


Označenie usporiadajúcej CK: Three Corners Happy Life Resort
Poloha

Hotel v kľudnom mieste priamo pri vlastnej pláži cca 28 km južne od letiska Marsa Alam a asi 40 km od mestečka Marsa Alam. Vyhlásená pláž Abu Dabbab necelé 4 km.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 reštaurácie `a la carte (rybia a talianska), lobby bar, kaviareň za poplatok, nákupná galéria,
lekár, lekáreň, konferenčná miestnosť, 2 bazény, 2 bary pri bazénoch, detský bazén, vodné šmýkačky, lenivá rieka, ležadlá, slnečníky a osušky zdarma.

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia, telefón, TV / sat., Trezor zdarma, minichladnička (denne dopĺňaná fľaša vody), balkón alebo terasa. FR2: pozri DR, 2 spálne.
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Animačné programy, zábavné večery, diskotéka (nie je súčasťou all inclusive).

Pláž

Piesočná pláž priamo pri hoteli, vstup do mora s korálovým podložím (odporúčame obuv do vody; vstup do vody pre plavcov cez mólo). Sprchy a bar pri pláži. Lehátka, slnečníky a plážové osušky zadarmo.

Šport
Zadarmo: plážový volejbal a futbal, stolný tenis, fitness, biliard, šípky. Za poplatok: kúpeľné centrum (sauna, para, masáže), potápanie, vodné športy.
Deti

Detský bazén, šmykľavky, miniklub, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Popoludňajší ľahký snack, káva, čaj a zákusok Miestne rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-24.00 hod.), Víno iba počas obeda a večere v hlavnej reštaurácii Popoludní zmrzlina (zdarma iba pre deti)
Zajímavosti

Oficiálne trieda: ****

Platobné karty

VISA, MC.

Odkaz
Http://www.happylifehotel.com/
Handicap

Hotel disponuje 2 izbami plne prispôsobenými pre handicapovaných klientov.

Internet
Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: internetový kútik.
Poznámka

Oficiálna trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Rodinný pokoj (FR2): 3 dospelí + 2 deti / 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 3 deti / 2 dospelí + 2 deti dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 5. 10. 0:45
Návrat: 12. 10. 10:15
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK